O NÁS

Kdo jsme?

Jsme česká firma zaměřující se na přepravní a skupinové balení. Díky dlouhé tradici a našemu odhodlání zkoušet a vyvíjet nové technologie se neustále posouváme vpřed. V naší nabídce naleznete ucelená řešení pro různé druhy balení a kompletní sortiment, jenž se celého oboru týká. Nemáme rádi pojem "dynamicky se rozvíjející", jsme prostě pokroková firma, která si stojí za svým sortimentem a dělá férové produkty i obchody.

Čemu všemu se věnujeme?

Naše hlavní pilíře:

  • Silně redukované Verpalin fólie pro přepravní a skupinové balení. Díky těmto fóliím snižují naši zákazníci náklady na balení až o 50%.
  • 3DMax a 2DMax nadrozměrné pytle, které vyrábíme jak z VERPALINu, tak i z klasického LDPE či bublinkové fólie. Dodáváme je především do automobilového a strojírenského průmyslu.
  • Stretch fólie pro přepravní balení, jak standardní, tak předepnuté, s dutinkami i bez, strojní i ruční.
  • EasyOpen systém, což je speciální patentovaný systém výstelek do beden pro masokombináty a pekárny. S tímto produktem jsme vyhráli OBAL ROKU 2016.
  • SkinFast program, ucelený sortiment pro tento druh balení, tedy: stroje, podkladové papíry včetně potisku a fólie. 
  • Cutter program, spotřební materiály pro řezací cuttery v automobilovém a textilním průmyslu. Dodáváme jak cutter papír, tak cutter fólie, přičemž se specializujeme na redukované materiály snižující náklady.
  • Široký sortiment balicích strojů. Zastupujeme italského výrobce Evopac a exkluzivně spolupracujeme s výrobci Italdibipack a Haloila.
  • Široký sortiment lepicích a vázacích pásek.
  • A samozřejmě i doplňkový sortiment obalových materiálů, aby naši klienti mohli odebírat kompletně vše co potřebují od jednoho dodavatele - od nás :-)

Jsme v něčem jiní?

Rozhodně ano! Jedním z našich hlavních cílů je snižovat klientům náklady na balení, což se nám daří nejen díky použití redukovaných fólií značky VERPA GmbH. V naší i Slovenské republice máme pro tuto značku výhradní zastoupení již od roku 2000.

Výhradní zastoupení máme také pro italskou značku EvoPac s.r.l., která vyrábí kvalitní balicí stroje. 

A tím to rozhodně nekončí. Již brzy přibude i výhradní zastoupení další značky Novaroll, velkého producenta lepicích a vázacích pásek..

Za jedinečný považujeme i náš program SkinFast, díky němuž jsme schopni klientům nabídnout ucelený sortiment pro tento druh balení. Jelikož věnujeme energii i samotnému vývoji a testování SkinFast balení, přebíráme hrdě plnou záruku za funkčnost a kvalitu výsledného obalu.

Vymysleli, navrhli a nechali jsme si vyrobit unikátní stroj, díky kterému jsme schopni rozvinovat fólie až do šíře 3 metrů bez záložek.

Co máme za sebou?

Naše firma vznikla kdysi dávno v roce 1995. Je to tedy již hodně let, troufáme si tvrdit, úspěšné existence. Za tu dobu jsme se rozrostli natolik, že můžeme mluvit o desítkách zaměstnanců a dvou zemích, v nichž působíme. Firma OBALY ČESKO s.r.o. sídlí v Táboře a naše druhá firma OBALY SLOVENSKO s.r.o. v Trnavě. 

V roce 2002 jsme založili vlastní obchodní značku SkinFast.

Za velmi důležitý milník považujeme rok 2007 kdy se nám podařilo získat, a dodnes úspěšně obnovovat, certifikaci ISO 9001. 

Na čestném místě máme i dvě ocenění národní asociace obalového průmyslu OBAL ROKU 2009 a 2016. A pokud vše dobře dopadne, snad přidáme i ocenění třetí, z roku 2018. Držte nám palce!

A co před sebou?

Jako každá správná firma i my máme vize do budoucnosti. V současné době pilně pracujeme na automatizaci zpracování objednávek, do konce roku budeme instalovat další stroj na výrobu přířezů, pytlů a sáčků a na vlastním pozemku na kraji Tábora připravujeme stavbu zcela nového firemního areálu. Postupně také rozšiřujeme síť obchodních zástupců tak, abychom co nejdříve měli v každém krajském městě ČR a SR svého zástupce.

Jaké máme motto?

Snižujeme náklady na balení. 

                                                                                            Tým OBALY