SkinFast... elegantní balení

Co to vlastně je?

SkinFast označuje moderní metodu balení tzv. "skin balení". Kromě vlastní technologie tímto názvem označujeme i potřebné materiály. Při skin balení se na speciální karton položí balený výrobek, překryje se předehřátou samolepicí fólií a pomocí balicího stroje se vysaje vzduch pod fólií. Karton může být jednostranně i oboustranně potištěný.

A co je na SkinFast balení výjimečné?

Umožňuje atraktivní balení vašich výrobků již při malém množství. Pomáhá zvyšovat prodej Vašich výrobků - díky eurootvoru umožňuje zavěšení na nejlepších místech prodejny. Umožňuje zavádět obchodní značky i drobnějším výrobcům či distributorům. Představuje ideální možnost prezentace obchodních řetězců, výrobců, velkoobchodů i maloobchodů na svém zboží. Zlepšuje Vaši nabídku odběratelům - můžete i v malých sériích dodávat výrobky s firemním potiskem zákazníka. 

Zajišťujeme kompletní servis od návrhu až po realizaci balení - vše na jednom místě. Balení metodou SkinFast je vhodné zejména pro nářadí, kuchyňské potřeby (nože, příbory, formičky na cukroví, otvíráky...), autodoplňky, náhradní díly, reklamní předměty v sadách (např. tužka + post-it) a další. Záleží na Vaší fantazii, co budete chtít zabalit. Pro nás to bude výzva :-)